Akce

Podzimní Family Weekend proběhne na Vysočině v Hotelu Luna (www.hotelluna.cz) během posledního říjnového víkendu, tedy 26.-28. října.

Hlavní program Family Weekendu se tradičně koná v sobotu a v neděli dopoledne, neformálně se však mnozí scházíme již v pátek večer.

Na co se můžete těšit? Proběhne vyhlášení předběžného výběru delegací na nadcházející rok, velmi oblíbené prezentace zážitků letošních delegací a samozřejmě mnoho dalšího.  

V tuto chvíli se již můžete začít přihlašovat skrze kontakt Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde si každý za sebe / za rodinu / za skupinu juniorů apod. rezervuje ubytování. Rezervace prosím proveďte nejlépe před 16.9.2018, do předmětu emailu prosím dejte heslo Podzimní CISV Family Weekend 2018 a do kopie dejte mou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podmínky ubytování zůstávají shodné jako na jaře, tedy nocleh se snídaní v hotelové části pro dospělého vyjde na 649,- Kč. Využít lze také chatky s oddělenými umývárnami za cenu 345,- Kč se snídaní, děti do 12 let mají vždy 20% slevu. Vedoucím letošních programů a členům committees je ubytování hrazeno. Strava bude obvyklým způsobem připravená jako 2-3 varianty jídel a ty se budou vybírat na místě.