Podzimní Family Weekend

 DSC1311Podzimní family weekend proběhl v penzionu Dvůr Perlová voda v Budyni nad Ohří. Někteří přijeli už v pátek, ale většina dorazila až v sobotu ráno. Sešel se nás tentokráte rekordní počet - přes 150 účastníků. 
Aktivity byly opět dělené pro rodiče a děti. Program pro děti měl na starosti JB tým. Rodiče se měli možnost zábavnou formou blíže seznámit s ostatními rodiči díky úvodní seznamovací aktivitě. Odpoledne rodiče čekal náročný blok týkající se představení a schvalování nových stanov a voleb. Jsme rádi, že máme tuto povinnou proceduru za sebou a že pro příští family weekendy zbyde tímto více času pro zábavnější program pro rodiče. V sobotu večer a v neděli ráno pozvedla všem náladu vystoupení dětí, které sdělovaly své dojmy ze CISV programů, kterých se o prázdninách zúčastnily. V sobotu večer ještě pak všichni netrpělivě očekávali okamžik, až se konečně promítne seznam vybraných účastníků pro CISV programy konané v roce 2017. 
Přestože kapacita penzionu byla omezená, zvládli se všichni, díky vstřícnosti personálu, nakonec ubytovat. Rodiče chválili velkorysý prostor restaurace i ozvučený konferenční sál. Personál byl velmi ochotný a všichni si pochutnali na kvalitní domácí kuchyni. Penzion má dokonce vlastní pivovar, kde se vaří pivo Lanýž. 
Před odjezdem jsme se stihli všichni vyfotit a už se těšíme na jarní family weekend!
 
Za fotografie děkujeme panu Davidovi Hegerovi, děkujeme!