Family Weekend

Tradiční podzimní Family Weekend (mj. s prezentacemi zážitků jednotlivých letošních delegací, označte si prosím v diářích víkend 4.- 6. listopadu 2016, uvidíme se v hotelu Dvůr Perlová voda ( http://www.dvurperlovavoda.cz/ ). Ubytování si rezervujte každý za sebe / za rodinu / za skupinu juniorů apod… na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo tel. čísle 416 813 594 (vždy je třeba uvést, že jste ze CISV).  Vedoucím letošních programů CISV je pobyt hrazen.

Hlavní program se bude konat v sobotu a v neděli dopoledne, můžete však přijet už v pátek (hotel má vlastní pivovar, což někteří jistě s nadšením uvítají, někteří zase raději zamíří třeba do wellness centra…). I tentokrát na Family Weekendu proběhne vyhlášení předběžného výběru delegací na příští rok. Informace s detailními instrukcemi a předběžnými přihláškami vám rozešleme v průběhu měsíce září, ale zatím vás budeme ještě chvilku napínat:-) . Těšíme se na vás!

Family weekend proběhl v listopadu 2015 v hotelu Semerink v Jizerských horách. Více informací a fotografie naleznete ve fotogalerii.

 1

Jarní Family weekend se uskuteční v hotelu u Ondřejova, jen 25 km od Prahy (Lesní Lázně - Legner Hotel Zvánovice, Zvánovice 154, 251 65 Ondřejov, tel.: +420 323 649 679www.lesnilazne.cz). Ubytování prosím objednávejte individuálně do 15.3., a to prostřednictvím objednávkového listu, který jsme rozesílali emailem, nebo telefonicky na recepci. Nezapomeňte zmínit, že jste ze CISV. Vyjíždějícím vedoucím ubytování hradí CISV.